ing bank kiralık kasa ücretleri

Değerli evrak, değerli eşyalarınızı ve sizin için kıymeti olan her şeyinizi ing bank kiralık kasa ücretlerisayesinde güvence altına alabilmeniz mümkündür. İng bank şubelerinden küçük boy, orta boy ve büyük boy olarak kiralayabileceğiniz bu kasalar birçok işinize yarayabilir. Bu sayede değerli ve kıymetli olan bu eşyalarınızın kaybolma riski ortadan kalkmış olur ve eşyalarınızın kaybolma gibi bir derdiniz kalmamış olur.

Kiralık kasa ücretlerine gelecek olur isek her bankada farklı fiyat belirlenmekte. Her bankada farklı fiyat belirlendiği gibi ing bankta da her boy kasaya farklı fiyat belirlenmiştir. Yani kirlayacağınız kasanın büyüklüğüne göre ing bank kiralık kasa ücretleri değişiklik göstermektedir.

İng bank kiralık kasa ücretleri kasanızı kiralarken bir defaya mahsus olmak üzere sizden kiralama ücreti kadar depozito talep edilir. Kiralama ücreti siz müşterilerin ve kasa kiralamak isteyen kişilerin vadesiz hesabından alınacaktır ve oradan tahsis edilir. Kasaları kiralama süresi olarak fiyatları gibi bunlar da değişkenlik göstermektedir. Kasalarınızı 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık olmak üzere kiralayabilirsiniz.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*