Ing bank kasa ücretleri 2015

Günümüzde artık pek çok kişi bankaların kiralık kasalarında faydalanmaktadır.  Kiralık kasanın manası  depozito ve kira karşılığı bankalarca tahsis edilen metal kutudur. Kiralık kasalarda, maddi değeri olan (para, ziynet eşyası, tahvil, kıymetli evrak) ya da özel ve kişisel değer verilen (önemli yazışma belgeleri, özel belgeler vs.) gibi şeyler bu kasalarda saklanır ve muhafaza edilmektedir. Ayrıca kiralık kasa kiralayanın alacaklısı, borçlunun bankadaki kiralık kasasını haczettirebilir ancak içindekilere el koyamaz.

ING Bank kiralık kasa ücretleri ile ilgili bilgiler de aynen şöyle gerçekleşmektedir. Kiralanacak olan kasanın boyutuna ve süresine göre değişiklik kasa fiyatları değişiklik göstermektedir. Güven içerisinde muhafaza etmek istediğiniz değerli eşyalarınızı ING Bank’ın kiralık kasalarına emanet edebilirsiniz.  Fakat tabiî ki Kiralık kasalarda belirli bir ücret istenmektedir. ING Bank kiralık kasa ücretlerini kiralanacak olan kasanın boyutuna ve kiralama süresine göre değişiklik göstermektedir.

ING Bank’tan kiralık kasa talep ettiğiniz taktirde kiralık kasanın depozito ücretini ödemek zorundasınız.  Depozitonuz  ilk açılışta vadesiz hesabınızdan  tahsil edilir ve kiralama süresi bittiğinde depozito ücreti tekrar sizlere iade edilmektedir. Ayrıca ING Banktan kiralık kasanızı sizden başkasının açmasını da isterseniz. Sizin belirleyeceğiniz kişi isimleri kiralık kasanızı açabilmektedir.

ING Bank kiralık kasanızı 3 ay , 6 ay , 9 ay , 12 ay gibi süre içersinde kiralayabilirsiniz.

ING bank 3 ay kiralık kasa ücretiniz :

Büyük Boy: 125TL
Orta Boy: 100TL
Küçük Boy:75TL

ING Bank 6 ay  kiralık kasa ücretiniz:

Büyük Boy: 175TL
Orta Boy: 150TL
Küçük Boy:125TL

ING Bank 9 ay kiralık kasa ücretiniz:

Büyük Boy: 225TL
Orta Boy: 200TL
Küçük Boy:175TL

ING Bank 12 ay kiralık kasa ücretiniz:

Büyük Boy: 325TL
Orta Boy: 275TL
Küçük Boy:225TL

Sizde değerli eşyalarınız yukarıda belirttiğimiz ücretler dahilinde ING Bank’tan kiralayabilirisiniz.

finansq (8)

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*