ING Bank EFT ücretleri

Son dönemlerde televizyon sektörü ile yapmış olduğu reklamlar sayesinde Türkiye’nin ileri gelen bankalarından biri olarak gösteriler ING Bank piyasaya sunmuş olduğu Turuncu Hesap , banka müşterilerilerine bir çok alanda değişik olanaklar sunmaktadır.Hesap üzerinden yapılan havale ve ING Bank EFT ücretleri bazı bankalara oranla daha düşüktür.

EFT ücretleri bankadan bankaya 1 TL ile 4 TL arasında değişiklik gösterebilir. EFT işlem ücretleri yapılan işlem türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Ülkemizin saygın bankalarından biri olan ING Bank’ın EFT ücretleri de yapılan işlemlere göre değişiklik gösterebilmektedir.

ING Bank EFT ücretleri; şubeden giden kasadan EFT’nin asgari tutarı 39 TL, hesaptan geç EFT asgari ücreti 47,25 TL, düzenli ve ileri tarihli EFT ücreti asgari 5TL dir. Aynı zamanda internet üzerinden yapılan EFT ücretleri TL olarak gönderildiğinde 3,5 TL, düzenli ve ileri tarihli gönderildiğinde 3 TL dir. ING bank EFT işlemlerini Mobil bankacılık aracılığı ile gerçekleştirmek isterseniz, TL olarak yapılan göderilerde ve ileri tarihli gönderilerde 3,5 TL dir.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*