ING bank EFT saatleri

ING bank EFT saatleri diğer bankalardan farklı olarak müşterilerini yoğun isteği üzerine sabah saat 8.00’den akşam saat 17.15 kadar çekilmiştir. Bu saatler arasında yapacağınız EFT’niz 5-6 dakika sonar diğer müşterinin hesabına aktarılmaktadır. Bu saatler arasında yaptığınız EFT’leriniz zamanından yerine gider iken yanlışlıkla diğer saatler arasında yaptığınız EFT’niz bir sonraki iş günün saatleri arsında karşı tarafın hesabına yatmaktadır.

ING bank EFT saatleri arasında yapacağınız her para transferine çok dikkat etmek zorundasınız. Sonra kötü bir durum ile karşılaşarak mağdur duruma düşme olanağınız fazla olur. Eğer saatleri arasında yaptığınız EFT’lerinizde bir problem var ise bunu hemen bankanıza danışın.

ING bank EFT saatleri sizlerin daha rahat para transferi yapabilmenizi için arkı internet ortamından sanal bankacılıktan da yapabileceğiniz 7/24 saat hizmetinize açılmıştır. İsterseniz artık hiç bankaya gitmeden iş yerinizden de rahatlıkla EFT yapabilirsiniz. Yalnız Internet üzerinden ve banka şubesinden yapacağınız EFT fiyatlarınızı banka görevlilerinden çok iyi öğrenmeniz gerekmektedir. EFT saatlerini çok iyi takip edin ki sonra mağdur durumda kalmayın.

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz

73 − 67 =