Hsbc EFT ücretleri

EFT işlemleri bilinen diğer bir adıyla Elektronik Fon Transferi, birine para aktarma ihtiyacı duyduğumuzda kullandığımız bir yöntemdir. Bu işleri yapan kurumlar genellikle bankalardır. Her bankanın bu işlemi gerçekleştirmek için kullanıcıdan talep ettiği belli bir oranda komisyon vardır.Elektronik Fon Transferi işlemleri için talep edilen komisyon ücretleri bankadan bankaya değişim göstermektedir.

Her bankanın Elektronik Fon Transferi işlemini gerçekleştirmek için önceden belirlemiş olduğu saatler vardır. Transfer işlemi gerçekleştirecek olan müşteriler her bankanın EFT saatlerini öğrenmelidir. Elektronik Fon Transferi işlemi yapan seçkin bankalardan biri olan HSBC Bank EFT için çalışma saatlerini sabah 9:00 ile akşam 17:00 arasında belirlemiştir.

HSBC Bank Elektronik Fon Transferi ücretleri yapılan işlemin çeşidine göre değişebilmektedir. HSBC Bankın EFT banka şubelerinde ki ücretleri 40 TL ile 300 TL arasında değişmektedir. Elektronik Fon Transferi işlemi telefon bankacılığı ile yapıldığı zaman ücretler 15TL ile 50 TL arasında değişim göstermektedir. Aynı zamanda HSBC müşterileri EFT işlemlerini Mobil Bankacılık kanalı ile gerçekleştirdiklerinde, ekstra herhangi bir işlem ücreti ödememektedirler.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*