HSBC EFT saatleri

HSBC EFT saatleri, bankanın işlem yapamaya başladığı hafta için saat 9 ile 17 arasında işlem yapmaktadır. EFT için tercih edeceğiniz işlem saati bu saatlerin devamında olacaksa eğer gönderdiğiniz adreste para bir gün sonrasına aktarılacaktır. İleri tarihli olarak göndereceğiniz para transferleri içinde İBAN gönderilme zorunluluğu vardır. Aynı zamanda talimat vereceğiniz günün içinde gerçekleşebilen ödeme tarihinde ise en geç saat 13.30’ a kadar işlem yapılmaktadır.

HSBC EFT saatleri için bir diğer durum ise EFT talimatlarınızda ödeme yaptığınız zaman en geç saat 13.30’ a kadar bu işlemler kredi kartınızın durumuna göre hesaba geçecektir. Yeterli bakiye bulunması ile birlikte limitinizin yeterli olması da dâhil olmak üzere işlemeniz tamamlanacaktır.

HSBC EFT saatleri için internetten gönderme saatleri de aynı olmaktadır. İnternet üzerinden göndermek istediğiniz paranın transfer olması için öncelikle daha önceden tanımlanan bir hesap ise ikinci kez IBAN kullanmanıza gerek kalmayacaktır. Seçim yaparak direk tamam tuşuna bakarak paranızı gönderebilirsiniz. Ancak yeni bir alıcı içinde seçim yapmadan önce tamam tuşuna basmalısınız.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*