Gelir belgesiz kredi veren bankalar

Kredi için bankalara nasıl ödeme gibi işlemler için sizlerden gelir belgesi isteyebilirler. Eğer sizde gelir belgesi gösteremiyorsanız gelir belgesiz kredi veren bankalar ile çalışarak kredi kullanabilirsiniz. Bunun için bu bankaların şart koştuğu usul ile sizlerin bankaya ve bankalara hiç borcu olmaması, kredi notunuzun yüksek olması üzerinizde taşınamaz yükümlülüğünün bulunmaması gerekmekte.

Gelir belgesiz kredi veren bankaları şu şekilde sıralarsak deniz bank, yapı kredi bankası, ak bank, hsbc bank ve iş bankası bu bankalardan gelir belgesi vermeden uygun krediyi almanız mümkün. Ayrıca bu bankalar sizden kefil ve karşılık istemeden ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, tatil kredisi gibi konularda yardımcı ve büyük destek sağlıyor.

Gelir belgesiz kredi veren bankalara giderken yanınızda olması gereken evraklar nüfus cüzdanı fotokopisi, adres kayıt sistemini de adresinizin acık olduğunu gösteren adınıza su, elektrik, ve doğalgaz faturası (son üç ay içerisinde düzenlenmiş olması şart.) yeterli olacaktır. Bankaya gittiğinizde bu belgeleri vermeniz ve istenilen formu doldurmanız gerekecek onay verildiğinde kredinizi kullanabileceksiniz.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*