Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar

Gün geçtikçe banka kredilileri ve kredi kartlar vatandaşlar için nefes alma fırsatını sunuyor. Lakin bankalardan eskisi gibi özellikle kredi kartı almak o kadarda kolay değil. Çoğu banka sizden gelir beyanı, kefil isteye bilir. Ama sizler gelir belgesi gösteremiyorsanız gelir belgesiz kredi kartı veren bankalarda var. Üstelik imkânları çok kolay.

Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar için gerekli olan tek şey sizlerin banka ile geçmişinizin temiz olması ve kredi notunuzun yüksek olması yeterli olacaktır. Sizler için bu bankaları şöyle sıralıya biliriz. Deniz bank, odea bank, yapı kredi bankası, halk bank ve ak bank sadece bankaya gitmeniz başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalara ilk başvur için giderken nüfus cüzdanı ve fotokopisi, adres kayıt sisteminde olduğunuzu gösteren adınıza düzenlenmiş ve son 3 aya ait bir fatura evrakları bulundurmanız yeterlidir. Sizlerin başvurusu 15 gün maksimum 1 ay içerisinde netleşerek banka sizler ile irtibata geçer. Onay verildiğinde kredi kartınızı alabilirsiniz.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*