Garanti Bankası Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

Ailelerinden uzakta başka şehirlerde okumaya çalışan üniversite öğrencilerine bir kolaylıkta Garanti Bankasından geldi. Genç bonus kredi kartı adı ile verilmeye başlanan kredi kartı gençlerin çok işine yarıyor. Bazen ailelerinden zamanında para gelemeyebiliyor veya gelen para yetmiyor, işte o zaman devreye Genç bonus kredi kartı giriyor ve gençlerin rahat nefes almasına imkan tanıyor. Garanti Bankası öğrenci kredi kartı başvurusu için yapılması gerekenler çok basit.

Online olarak bankanın internet sitesine girin ve kredi kartı için hazırlanmış olan formu doldurun, isteğiniz öncelikle ele alınacak ve yanıtlanacaktır. Garanti Bankası öğrenci kredi kartı başvurusu için izlenebilecek bir başka yol ise doğrudan doğruya Garanti Bankası şubelerine giderek bireysel bankacılık yetkilileri ile görüşmektir.

Bu görüşmeden öğrencinin yanında getirmesi gereken bazı belgelere ihtiyaç vardır. Garanti Bankası öğrenci kredi kartı başvurusu için yanında nüfus cüzdanını, başvuru formunu ve öğrenci olduğuna dair belge ( öğrenci kartı olabilir) bulundurması gerekmektedir. Ondan sonrası çok kolay, kargo yolu ile birkaç gün içinde kredi kartına kavuşacaktır.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*