Garanti bankası öğrenci eğitim kredisi

Garanti Bankası  özellikle müşterilerin kullandığı kredi ürünlerinde çok güzel imkanlar sunuyor. Garanti Bankası  müşterilerine sunmuş olduğu kredi ürünleri ihtiyaç, konut, araç ve tüketici kredileridir. En çok kullanılan kredi ürünü ihtiyaç kredileri olmaktadır.  Bu ürünler içerisinde eğitim, borç yapılandırma, bayram, yılbaşı vb. tarz da kampanyalı ürünler bulunmaktadır.

Garanti bankası ihtiyaç kredi ürünleri içerisinde yer alan öğrenci eğitim kredileri  Garanti Bankasının bünyesinde çocuklarının eğitim ihtiyaçlarını karşılamak  adına verilmektedir.  Ayrıca bu krediye ek olarak özel okul kredisi de eklenmiş ve müşterilerin istedikleri limitlerde kullanabilmelerine imkân sağlanmıştır. Garanti Bankası eğitim ve özel okul kredileri ile ilgili olarak 3.000 TL ile 30.000 TL arasında değişen meblağlarda kredi ürünleri bulunmaktadır. Düşük limitli olan kredi ürünleri eğitim öğretim yılının başında aileler tarafından kırtasiye, okul ve servis gibi ihtiyaçların karşılanmasına yönelik olarak verilirken, yüksek meblağlı krediler ise genellikle özel okul ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik olarak verilir. Bu kredileri ürünlerini kullanmak isteyen müşteriler internet sitesinden veya Garanti Bankası şubelerinden gerekli bilgileri alabilirler.

Garanti Bankası Öğrenci  eğitim kredisi ile tüm eğitim – öğretim masraflarınızı kolayca çıkarabilirsiniz.

Kitap – kırtasiye gideri,

Yurt – konaklama bedeli,

Harç ödemesi,

Ekipman alımı

Gibi zorunlu ihtiyaç olan temel unsurları, düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları garanti Bankası Öğrenci Eğitim kredisi alabilirsiniz.

garanti-bankasi-kredi-basvurusu

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*