Garanti Bankası Öğrenci Eğitim Kredisi

Maddi sıkıntı çekerek okumaya çalışan bütün öğrencilerin yararlanabileceği krediler bulunuyor. Garanti Bankası öğrenci eğitim kredisi bunlardan biridir. Kurs, dershane, üniversite veya okul giderlerini rahatlıkla karşılayabilmeleri için öğrencilere verilen bu kredilerin vadeleri de 24 aya kadar uzayabiliyor.

Öğrencilerin ailelerine verilen bu kredileri, eğer öğrencinin belgeleyebileceği düzenli bir geliri varsa kendisi alabilmektedir ki bu da ancak üniversite çağındaki öğrenciler için geçerlidir. Garanti Bankası öğrenci eğitim kredisi için kredinin vadesi kadar hayat sigortası yapılmaktadır ve bunun yanı sıra da maddi teminat istenmektedir.

Çocuğunuzun eğitim giderleri için yapılması gereken harcamaları bildiren belge karşılığında talep ettiğiniz krediyi doğrudan okula da aktarabilirsiniz, elden de alabilirsiniz. Garanti Bankası öğrenci eğitim kredisi ile çocuğunuzun geleceğe dair planlarının sekteye uğramasına izin vermiyoruz. Eğitim giderlerini karşılamakta zorlanan ve bu açıdan oldukça zor günler geçiren veliler için büyük bir kolaylık anlamına gelen bu krediyi alanlar için uygulanan faiz oranları da oldukça düşük tutulmaktadır. Bu da ödemede zorlanmamanız içindir.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*