Garanti bankası kiralık kasa ücretleri

Eskiye nazaran hayat şartları zor olduğundan artık insanlar güven konusunda zorluk çekebiliyorsunuz. Tabii ki onun için evlerimiz de ve iş yerlerimiz de para saklamak ve biriktirmek bize korku verebiliyor. Bundan dolayı garanti bankası kiralık kasa ücretleri bu konuda bizlere yardımcı oluyor. Kasa ücretleri aylık ve yıllık olarak değişkenlik gösterebiliyor.

Garanti bankası kiralık kasa ücretlerine aylık olarak baktığımız da kasa da ne kadar paranın veya değerli eşyanın olup olmadığının bir önemi olmadan aylık olarak 50 TL ve 100 TL arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Aylık değil de yıllık istemiş olduğunuz fiyat aralığı ise 150 TL ve 250 TL arasın da değişkenlik gösterebiliyor.

Kiralamış olduğunuz bankanızı birkaç kişi ile ortak da kullanabilirsiniz. Kullanılan kasadan bir tek ücret alınır garanti bankası kiralık kasa ücretleri fazla kişi olsanız dahi aynı tarife üzerinden değerlendirileceksiniz. Kıymetli eşyalarınız ve paralarınız bizlerin sayesin de güven içinde rahat bir şekilde uyuyabilirsiniz ve gözünüz arka da kalmadan kıymetli eşyalarınız bizlerin güvencesi altında.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*