Garanti bankası havale ücretleri

Bankalar havale işlemine ücret almaktadır. Bu yazımızda sizlere Garanti bankası havale ücretleri konusunda bilgi vereceğiz. Garanti  bankasından havale işleminizi gerçekleştirecekseniz. İstediğiniz seçeneklere göre havale ücreti değişim göstermektedir.

Banka hesabınızdan başka bir hesaba gönderimler için havaleniz 20 TL ek olmaktadır. Hesabınızdan başka bir isme yolladığınız gönderimlerde de 30 TL ek ücret talep edilir. Geç havale işlem ücreti ise 5TL olarak belirtilmiştir. Yurt dışı gönderilerinde de bu ek ücretler 45TL ile ücretlendirilmektedir. Ayrıca Paramatik kullanarak hesaptan hesaba havale işlemlerinize ek 4 TL ödeme yapmanız gerekmektedir.

İnternet bankacılığını tercih ederek işlem yaptığınız zaman Garanti Bankası havale ücreti olarak hesaptan isime ya da hesaptan hesaba gönderimlerde ek ücret 1.20 TL olarak talep edilmektedir. Yurt dışına internet üzerinden havale gönderimleriniz için ise Garanti Bankası havale ücreti 40 TL olarak  ücretlendiriliyor.

Garanti Bankasında havale işleminizi yapmak her zaman internetten daha ucuza gelmektedir. Ayrıca zaman bakımından da internet şubeleri daha kısa sürede daha fazla işlem yapabilirsiniz.  Sizler de masraflarınızdan tasarruf etmek ve zaman kazanmak için İnternet Bankacılığını seçebilirsiniz.

 

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*