Garanti bankası EFT saatleri

Garanti bankasında birçok yeniliğe öncülük yapılmaktadır. Bunlardan bir tanesi de geç EFT sistemi olmaktadır. Yenilik olarak adlandırılan bu sistem içinde banka hesabınızdan bir başka bankaya EFT yaparken bunun süresi için 17.15’ e kadar vaktiniz olacaktır. Eskiden sadece 16.00’ ya kadar olan bu süre için artık internet bankacılığı üzerinden Garanti Bankası EFT saatleri daha geç bir vakit olan 17.15’ e alınmıştır.

Garanti bankası EFT saatleri saat 9.00 itibarîyle başlamaktadır. İnternet üzerinden yapılacak olan işlemlerde 50000 liraya kadar günlük işlem hizmeti sunulmaktadır. Bankanın kendi bünyesinde sunulan EFT işlemleri için birde her bankanın swift kodu bulunmaktadır. Bu bankalar arasında gerekli olan transfer için kod olmaktadır.

Garanti Bankası EFT saatleri için uygulanan bazı kolaylıklar arasında en geç EFT saati veren banka olma özelliği bulunmaktadır. İstediğiniz saat aralığında yapacağınız EFT’ ler ise transfer olarak bir sonraki işlem gününe aktarılacaktır. Bankacılık işlemlerini yapabilmek ve bu anlamda dilediğiniz şekillerde işlem yapabilmek için birde IBAN numarasına ihtiyacınız olacağı için bunu bankanızdan talep etmeniz yerinde olacaktır.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*