Garanti Bankası bonus kredi kartı limit arttırma

Garanti Bankası bonus kredi kartı limit arttırma, SMS ile gerçekleştirilmektedir. Bunun için bankanın müşterisine sunacağı özel bir gönderim şekli olacaktır. Burada arttır, istenilen limit, kart son 6 hane, aylık net gelir bilgisi gibi bilgilerin aralarında boşluk bırakılarak 3340 kodlu numaraya gönderilmesi ile sonuç alınacaktır. Burada yapılması istenen en özel konu ise müşterilerin tüm ödemelerini düzenli yapıyor olmasıdır.

Garanti Bankası bonus kredi kartı limit arttırma için desteklenen bir diğer konu ise insanların paramatik noktalarından da bu işlemlerini kolay bir şekilde yapıyor olmasıtdrıdr. Buradan limit arttırma işlemlerine girerek kolay bir arttırma noktası belirleyebilirsiniz. Ödeme seçenekleri kadar limit arttırma işlemleri de yüksek olan bankanın tüm limit işlemleri asıl kart sayesinde sağlanacaktır.

Garanti Bankası bonus kredi kartı limit arttırma için banka şubesini de tercih edeceksiniz. Düzenli limit artış talebi yapmak isterseniz bu konu hakkında bankayı müşteri hizmetlerinden arayarak bunu sağlamanız söz konusu olacaktır. Limit artırım işlemleri her ay sizin bilginiz dahilinde yükselme durumu yaşayacaktır.

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz

− 1 = 2