Garanti bankası bonus BP’ ye özel indirim kampanyası

Garanti bankası bonus BP’ ye özel indirim kampanyası bankanın kendi müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli kampanya seçeneklerinden biridir. Bu banka bünyesinde işlem yaptıran ve bonus kredi kartı alan kişilerin avantajları ise oldukça yoğun bir şekilde gerçekleşmektedir. Burada yapılacak olan en temel durum ise hemen bir bonus karta sahip olmanız olacaktır.

Garanti Bankası bonus BP’ ye özel indirim kampanyası dahilinde 4 defa 100 liralık yapacağınız bir alışveriş sonrasında 25 liralık bir bonus hediye kazanmanız gerçekleşecektir. Kampanya detayları düşünüldüğü zaman oldukça kolay ve aktif bir yararlanma sağlayacaksınız. Her ay kendini yenileyen bu kampanya her müşteri için en fazla 25 liralık olarak bir indirim kazanma şansına sahip olacaktır.

Garanti bankası bonus BP’ ye özel indirim kampanyası dahilinde ilk önce SMS olarak bir gönderim yapmanız gerekecektir. Daha sonrasında ise TL değerlerinin hesabınıza aktarılarak bonuslarınız ister akaryakıt ister farklı bir alışveriş noktasında kullanarak tüketme şansına sahip olacaksınız. Bu kampanya yılın en iyi kampanyaları arasında da gösterilmektedir.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*