Garanti Bankası 24 Kasım öğretmenler gününe özel kredi

Bankalar özel günlerde müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler vermeye devam etmektedir. Bunlar arasında Garanti Bankası süreklilik arz etmektedir. Garanti Bankası 24 Kasım öğretmenler gününe özel kredi vererek tüm eğitim sektörüne büyük bir hizmet olanağı tanımıştır. Bu şekilde öğretmenlere özgü olan kredi kampanyasında oldukça detaylı avantajlar sağlanmaktadır. 26 Ekim ile 24 Kasım tarihleri arasında bu anlamda kredi kullanmak isteyen tüm öğretmenleri banka şubelerine beklemektedir.
Garanti Bankası 24 Kasım öğretmenler gününe özel kredi fırsatı sayesinde birçok öğretmeni mutlu etmeyi başarmıştır. Verilen tarihler aralığında tüm çalışan ve emekliye ayrılmış olan öğretmenlere sunacağı kredi hizmeti ile %1,24 oranında bir faiz olanağı ile hizmet sunmaktadır. Vereceği kredi hizmeti için ise sadece 124 lira gibi bir masraf almaktadır. Bu kredi olanağı için kefilsizlik şartı da sunularak kredinin alınması kolaylaştırılmıştır.
Garanti Bankası 24 Kasım öğretmenler gününe özel kredi, şubelere giderek veya internet üzerinden anında başvuru şeklinde kolaylıkla yapılacaktır. 24 Kasım tarihine kadar devam edecek olan kampanyadan tüm öğretmenler yararlanabilmektedir.

garanti konut kredisi kampanyası – 09/21/2015 – Konuttimes.com

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*


42 − = 32