Findeks kredi notu sorgulama ücret tarife ve paketleri

Findeks kredi notu sorgulama ücret tarife ve paketleri yıldan yıla değişkenlik göstermektedir. Kredi notunu öğrenmek için yeterli bir seçenek olan Findeks sayesinde istediğiniz bilgilere ulaşmanız kısa bir zaman diliminde sağlanacaktır. Sorgulama için Kredi Kayıt Bürosu kapsamında sizde sunulacak olan bu sistemin belirli ücret ve tarifelere dayanması ise kredi talebinde bulunacak olan kişiler için hizmet niteliği taşımaktadır.
Findeks kredi notu sorgulama ücret tarife ve paketleri, findex kredi notu sorgulama sistemi kapsamında yalnızca anlatılan kredi notu bilgisi dâhilinde sunulmaktadır. Bu kredi notu sorgulama için sunduğu klâsik, takipçi ve not danışmanlığı kapsamında özel paketler sunmaktadır. Kredi risk raporuna erişmek için ilk üyelik 4,5 TL olarak hizmet vermektedir. Ancak takipçi pekit için risk raporuna aylık olarak ulaşma imkânına sahip olacaksınız. Bu paket ise 54 lira 12 ay boyunca hizmet verecektir.
Findeks kredi notu sorgulama ücret tarife ve paketleri, risk raporu güncellemesi için oldukça önemlidir. Not danışmanlığı paketi kapsamında ise yıllık size 60 liralık bir ödeme gerektirecektir. Ancak olumlu yöne çevrilmesi için risk durumunuz hakkında önemli bilgiler verecektir.

Findeks Kredi Notu Sorgulama Ücret Tarife ve PaketleriKredi Notu …

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*


− 1 = 1