Findeks Kare Kod İle Çek Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kare Kod İle Çek Sorgulama Nasıl Yapılır?

Findeks Kare Kod İle Çek Sorgulama için kredi Kayıt Bürosu’nun başlatmış olduğu findeks ile finanssal geçmiş öğrenilebiliyor.Findeks Kare Kod uygulaması işletme çeklerinin geçmişini sorgulamak amaçlıdır. Türkiye’nin sayılı dokuz bankasının ortaklığı ile Kredi Kayıt Bürosu kurulmuştur.İşletmecilerinin bütün finanssal işlemlerinin kayıt altına alınıp bankalara ulaştıran uygulamanın adına findeks denmektedir.Bu uygulama sayesinde kredi notunuzu da öğrenebiliyorsunuz.

Findeks kare kod ile çek sorgulama

Findeks kare kod ile çek sorgulama işlemlerinizi yapmak için elinizde bulunan çekinizin geçerliliğini artık anında öğreniyorsunuz. Çeki veren firmanın tüm dökümanlarına ulaşabiliyorsunuz.Önce findex Android uygulamasını indirin. Cep telefonlarınıza bu uygulamayı yükleyerek kare kod sorgulamasını yapabilirsiniz.Findeks kare kod uygulaması ile işlerinizi daha çabuk daha sistemetik olmasına yol açıyor.

Çek üzerinde zorunlu bulunması gereken kare kod okutularak, çek sahibi firmanın finanssal geçmişini görebiliyorsunuz.Ayrıca Findeks ile çek sorgulama işlemi sonrasında çek sahibi firmanın borç, piyasa durumu gibi bilgilerede sorgulama sonrasında hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Artık bankacılıktaki en son gelişmeleri Findeks ile birlikte tüm mali geçmişinizi görebilirsiniz.

Findeks Karekod çek sistemi ile piyasada oluşabilecek dolandırıcılığın önüne geçilmiş olacak. Çek güvenliğinin arttırılması amacıyla düzenlenmiş ve daha kolay hizmet alınabilmesini sağlayacaktır.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*


2 + 2 =