Finansbank telefon bankacılığı

Teknolojinin de gelişmesi ile birlikte bankalarda yapılan servis işlemleri de farklılık ve çeşitlilik kazandı. Çoğu banka kendisine internet bankacılığı, mobil bankacılık gibi yan birimler kurarak müşterilerinin rahat etmesini sağladı.

Bu bankalardan biri olan Finansbank ,Call Center Awards tarafından verilen bir çok ödüle layık görülerek telefon bankacılığı kategorisinde önemli bir başarı elde etmiştir. Özellikle geliştirmiş oldukları Sesli Yanıt Sistemi sizi tanıyarak menü hakkında size özel bilgiler sunmakta.Müşteri danışmanına bağlanmayı beklerken hemen hemen herkesin bildiği gibi çok uzun süreler sonucu müşteri temsilcisine ulaşılabilmektedir.

Finansbank müşterilere ne zaman isterlerse ulaşılabilme imkanı sunarak, telefon bankacılığı hizmetini 7 gün 24 saat sürdürmektedir. ”Görmeseniz de telefonun ucunda sizleri çok iyi TANIYAN dev bir şube var” sloganları ile telefon bankacılığı sektöründe iddiasını koruyan Finansbank bu alanda çalışmalarına her gün bir yenisini eklemektedir. Sizde telefon ile ulaşmak isterseniz yapmanız gereken finansbank telefon bankacılığı müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarası “0850 222 0 900″ dır.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*