Finansbank IBAN sorgulama

Finansbank sunmuş olduğu Ek hesap, vadeli- vadesiz hesap, FinansMaaş bireysel emeklilik planları , Biriktiren hesap gibi banka hesaplarıyla müşteri memnuniyeti gözeten bankalardan biridir.Bu hesaplarla yapılan havale ve EFT gibi para transfer işlemleri oldukça kolay olduğu gibi bir okadar da hızlıdır. Bu tür para tranferlerini gerçkeleştirmek için IBAN numaranızı kullanabilirsiniz. IBAN numaranıza Finansbank IBAN sorgulama seçenekleri ile ulaşabilirsiniz.

2011 yılı içinde Call Center Awards tarafından verilen bir çok ödüle layık görülen Finansbank telefon bankacılığı ve aynı zamanda internet bankacılığı ile de müşterilerine çeşitli alanlarda hizmet vermektedir.Finansbank IBAN sorgulama işlemini telefon bankacılığı üzerinden de halledebilirsiniz.

Finansbank IBAN sorgulama işlemi gerçekleştirmek istiyorsunuz. Yapmanız gereken Finansbank’ın kendi internet sitesine girerek ilgili bölümü hesap numaranızı yazdığınız zaman IBAN numaranızı görebilirsiniz. Aynı şekilde eğer Finansbank şubelerinden herhangi birine uğradığınız zaman yetkili kişilerin sormuş olduğu soruları yanıtladığınız zamanda size IBAN numaranızı verirler.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*