Finansbank EFT ücretleri

Finansbank para gönderme işlemleri için müşterilerine internet üzerinden yardımcı olmaktadır. Ancak bankanın kendi politikaları gereği yapmış olduğu işlemleri kendi ölçüsünde gerçekleştirmektedir. Yurt içinde havale ücretlerini 1 lira artı BSMV ücreti olarak almaktadır. Ancak finansbank EFT ücretlerini ise 2,5 lira olarak BSMV dâhil olmak üzere almaktadır. İleri tarihli olarak talimatlı olan bir EFT almak isteyenlerin ücretleri ise BSMV dâhil olmak üzere iyen 2,5 lira üzerinden işlem yaptığı görülmektedir.

Finansbank EFT ücretleri para gönderme işlemleri için gerekli olan EFT ile Havale ücretleri, belirli saatlerde farklılık göstermektedir. Kişilerin sabah 9 ile 16.30 Aralığında gönderdikleri EFT ücretleri için alınan fiyatlar 2,5 lira olurken 16.30 ile saat 17.15 arasında gönderilen ücretler biraz daha fazla farklılık göstermektedir. Banka içinde giden EFT ücreti almak isteyenlerin ileri tarihli olarak 5 lira civarında bir para gönderme işlemine tabi oldukları söylenecektir.

Finansbank EFT ücretleri için KOBİ ve kurumsal internet şubesi içinde fiyatlar yine aynı oranda alınmaktadır. İnternet üzerinden büyük bir rahatlık olan finansbank EFT ücretleri oldukça kolay bir şekilde gönderilmektedir.

Yorum Yaz

34 − = 24