Finanasbank EFT saatleri

Finanasbank EFT saatleri sabah saat 9:00’dan akşam saat 16:00 kadardır. Merkez bankasının o saatler arasında işlem yaptığı için finasbank ve diğer bankalar bu saatler arası işlem yapmakta sizlerde bu saatlere çok dikkat etmek zorundasın. Bu saatler arsında yaptığınız EFT zamanında yerine ulaşacak ama saat 16:00 dan sonra yaptığınız EFT bir gün sonraki iş saatine yansıyacaktır.

Finanasbank EFT saatleri özel bir banka olan finansbank da diğer bankalar gibi internet bankacılığı üzeriden bu hizmeti müşterilerine vermeye başlamış bir bankacılık sektörü olarak siz müşterileri için 7/24 saat internet üzerinden EFT kabul etmekte ama bunun yanı sıra da özel bir ücret almaktadır.

Finanasbank EFT saatleri sizlerde bankanızdan bu ücretlendirmeni ne kadar olduğunu öğrenebilir ona göre ister internet üzerinden online olarak isterseniz banka şubelerinden para transferi yapmak için EFT kullanabilirsiniz. Kamu kuruluşları arasında çok fazla kullanılan para transferi de en rahat para aktarma şekli olan EFT sizlere çok büyük bir para aktarma rahatlığı getirmiştir.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*