Fibabanka ürün ve özellikleri

Fibabanka ürün ve özellikleri, kredi kartları ve özellikleri açısından inceleme gerektirecektir. Dünyanın her yerinde gerçekleştirilen kredi kartı işlemleri Fibabanka içinde sağlanmaktadır. Şirketler üzerine hizmetlerini sürdüren bu bankanın kullanıcılarına oldukça büyük bir etkisi bulunmaktadır. Ortak kullanım programlarının ve seçeneklerinin bulunduğu bu banka içinde tüm alışveriş noktaları da belirlenmiş olmaktadır.

Fibabanka ürün ve özellikleri, birçok yerde geçen kart seçeneği olmaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında bu ürünlerin ATM’leri mümkün bir kullanım seçeneği sunacaktır. Türkiye’ nin her yerinde bu bankanın işlemlerini internet üzerinden rahat bir şeklide yapma seçeneğine sahipsiniz. Aynı zamanda dilediğiniz miktarlarda kartlar için limit arttırma olanağına sahip olacaksınız.

Fibabanka ürün ve özellikleri, bonus kartlar ailesine ait olan kart seçenekleri ile müşterilerinin daha kolay bir işlem yapmasını sağlayacaktır. Özel hazırlanan kampanyaları da yine kart içinde dâhil edilmektedir. Bu banka için % 5 oranında bir asgarî ödeme oranı sunulmaktadır geri kalanlar ise kredileriniz için geçerli olacaktır taksit imkânından yararlanmak için ATM seçeneklerini kullanabliirisnizi.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*