Fibabanka EFT Ücretleri

Bankaların en önemli gelir kaynaklarından olan EFT ücretleri bir çok bankada farklı şekillerde uygulanmaktadır. Bazı bankalar bu hizmeti başka hizmetlerin alınması ile hiç almaz iken, bazı bankalar ise oldukça yüksek hizmet ücreti almaktalar. Bu işlemlere örnek Fibabanka EFT ücretleri verilebilir. Bankanın çok yaygın olmamasına karşı şube içinde yapılan EFT ücretleri oldukça yüksektir.

Yaygın olan bankaların ortalama olarak aldıkları hizmet bedelleri belirliyken Fibabanka EFT ücretleri neden bu kadar yüksek diye sorulabilir. Bunun bankaların iç yapıları ve kar amaçlarına göre değiştiğini hemen belirtelim. Bir çok banka uyguladıkları yüksek kredi oranları nedeni ile hizmet bedellerinden yüksek bedel almayabiliyorlar buna karşılık tam tersi olan bankalarda var tabiki

Fibabanka EFT ücretleri genel olarak en yüksek bankalardan şubelerden 10- 15 TL hizmet bedeli talep edilebiliyor. Bunun yanı sıra havele ve yurtdışı para transferleride oldukça yüksek değerlerde. Bu bakımdan incelendiğinde çalışmak istediğiniz bankanın masraf çizelgelerini mutlaka inceleyin. Bazı bankalar otomatik ödeme talimatları almaları karşılığında sizden hesap işletim ücreti ve EFT ücreti almayabilirler.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*