Fibabanka bank eft ücretleri 2015

Finans sektörünün içerisinde yer alan bankalardan biri olan Fibabank para transferi işleminde banka hesaplarından farklı bir banka hesabına para aktarmak için EFT işlemini gerçekleştirmektedir. Fibabank eft saatleri içersinde gerçekleştirdiğiniz işleminiz anında karşı bankanın hesabına geçmiş olacaktır.

Fibabank eft işlemleri  para transferi için aynı zamanda ücret politikası belirlemiştir. Fibank müşterilerinin eft işlemleri için belirlediği eft ücretleri  eft  işlemi için en az 15 TL en fazla 300 TL gibi bir ücret talep etmektedirler. Fibankbank eft işlemlerinde  işlemindeki miktar üzerinden %0,3’lük bir komisyon belirlenmektedir. Ayrıca Fibabank, eft  işlemi için 444 88 88 numaralı telefon bankacılığını kullandığınız  zaman 10 TL ile 25 TL arasında bir ücret talep etmektedir. Ücret politikası yine gerçekleştirilen eft  işlemindeki ücret üzerinden %0,1 oranında bir kesinti ile sonuçlanmaktadır.  Fibabanka eft ücreti şubeden en fazla 300TL olmaktadır.

Fibabanka eft işlemini bankanın şubelerinden, telefon bankacılığından, internet şubesinden de gerçekleştirebiliyorsunuz. Fibabank eft ücretlerinin en uygun olan internet üzerinden yapılan işlemidir.  Fibabanka internet şubesinden yapacağınız eft işlemlerinde banka herhangi bir ücret talep etmemektedir.  Fibabankanın internet şubesini kullanarak eft işlemlerinde hiç bir ücret ödememiş olursunuz. Eft ücreti ödemek istemiyorsanız Fibabanka internet şubesini kullanmalısınız..

Sizlerde Fibabankın eft işlemlerinden tahsil ettiği tutarları inceleyerek eft işlemlerinizi bu ücretlere göre yapabilirsiniz.

fft5_mf720356

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*