Ev hanımlarına kredi ve kredi kartı veren bankalar

Bankaların müşterilerine kredi ve kredi kartı verirken dikkat ettiği bazı önemli unsurlar vardır. Bankalar kredi ve kredi kartı verecekleri kişilerin maaşlı çalışan olmalarını, aynı zamanda herhangibir durumda karşılanabilecek sorunlar karşın sabit bir geliri olan kişileri tercih ederler. Ev hanımlarına kredi ve kredi kartı veren bankalarsayı olarak çok fazla değillerdir.
Ancak bazı yapılan kampanyalar ve yenilikler sayesinde ev hanımları da kredi ve kredi kartı alma hakkına sahip olabiliyorlar. Bunun için düzenli ödeme alabilmek adına bankalar onlardan kredi alacak ev hanımlarının hesaplarında yüklü bir meblağ olmasına dikkat ediyorlar. Ev hanımlarına kredi ve kredi kartı veren bankalar bunun yanı sıra ev hanımlarının kendilerine sağlam bir kefil bulması sonucundada kredi kartı ve kredi verme konusunda problem çıkarmayabiliyorlar.
Ev hanımlarına kredi ve kredi kartı veren bankalar ev hanımlarının var ise eşlerinin maaş bordrolarına da dikkat ederler. Maaş durumuna göre kredi limitleri değişiklik göstermektedir. Ev hanımlarının kendi üzerilerine olan herhangi bir taşıt, konut olur ise kredi almaları kolaylaşacaktır.

Ev hanımlarına kredi veren bankalar 2015 | Kredi ve Para

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*


+ 39 = 43