Enpara.com EFT saatleri

Ülkemiz de en hızlı şekilde parlayan ve rağbet haline gelen ve bütün bankalardan çok müşteriyi kendine çeken uygun ve faiz işlemeyen bu sistem sayesin de hemen hemen herkesin bu işlemden yararlanması ve bu bankayı tercih etmesini görebilmekteyiz. Enpara. com EFT saatleri sayesinde sabah 8.00 den başlayan mesai saati içerisinde ve akşam 17.00 saat diliminde kadar hesabımız da olan parayı başka hesaplara gönderebilirsiniz.

Bu zaman dilimin de enpara.com EFT saatleri hem herkesin internet aracılığı ile yaptığı havaleden yanı yoğunluktan etkilenmeden yapabileceğiniz başka hesaba transfer sizler için en önemli etken olabilecektir. Vadeli hesabınızdan vadesiz hesabınıza para transferi yapmak ta çok kolay olabilecektir.

Enpara.com EFT saatleri hafta içi 8.00 ve 17.00 arasın da yapabilirsiniz ama başka hesaba transferleriniz bir sonraki gün sabah mesai başlangıcın da göndermiş olduğunuz hesaba düşebilecektir. Bizleri tercih ettiğiniz taktir de görebileceksiniz ki başka bankalar EFT ücreti alabiliyorken bizler bu ücreti almıyoruz ve hiçbir ek ücret yansıtmıyoruz sizlere ve bu sayede paranız hiç eksilmiyor.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*