Enpara.com eft saatleri 2015

Enpara.com bir Finansbank ürünü olan masrafsız bankacılık  anlamında olan Finansbank tarafından kurulmuştur. Enpara.com da para transfer işlemlerinizi çok kolay yapabilirsiniz. Enpara.com dan yapacağınız eft işlemleriniz de banka kurallarına uygun olarak işlemler gerçekleşmektedir.

Enpara.com eft saatlerini mutlaka bilmeniz gerekmektedir. Enpara eft saatleri 09:00 ile 17:15 arasında gerçekleşmektedir. Bu belirttiğimiz saatler hafta içi uygulanmaktadır.  Enpara .com hesabınızdan hafta içi verilen saat aralığında yapacağınız eft işlemleri aynı gün karşı  banka hesabında olacaktır.  eft işlemini bu saatler dışında gerçekleştirirseniz, göndermiş olduğunuz tutar bir sonraki ilk iş günü muhatap banka hesabında olacaktır.

Enpara.com hesabınızdan yapacağınız eft işlemleri ilkönce Merkez Bankası’na iletilir daha sonra para transferi yaptığınız karşı banka hesabına aktarılır. Bu işlem ortalama olarak 5 ile 10 dakika arasında olmaktadır. Fakat bazen bankalarda yaşanan yoğunluklardan dolayı özellikle haftanın son işlem günü olan cuma günleri ve tatil öncesi günlerde daha sık işlemler yapıldığı için yoğunluktan dolayı eftnin sonuçlanması biraz zaman almaktadır. Cumartesi ve Pazar günlerinde yapacağınız eft işlemleri bir sonraki ilk iş günü sonuçlanacaktır.  Eft işlemlerinizin gün içerisinde hesaba geçmesini istiyorsanız hafta içi işlemlerinizi Enpara.com eft saatleri içerisinde gerçekleştirmelisiniz.

Enpara.com  eft saatleri içerisinde yaptığınızda aynı gün karşı  banka hesabına aktarılacaktır. Eğer herhangi bir aksilikle karşılaşırsanız  Enpara.com  eft sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.  Enpara.com  eft sorgulama işlemi için öncelikle müşteri hizmetleri ile görüşmelisiniz. Enpara.com müşteri hizmetleri numarası 0 (850) 222 36 63 nodur.

Enpara-Yatırım-Hapı-Hesabı

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*