EKAP kayıt için gerekli evraklar

Güvenli bir ihale süreci tamamlanması için geliştirilerek uygulanmaya başlanan sistem, işlemlerin güvenli ve kolay yürütülmesine ve takibine olanak sağlıyor. EKAP Elektronik kamu alımları platformu standartları belli ve işlemlerin kolay yürütüldüğü uygulamadır. EKAP kayıt için gerekli evraklar platform üzerindeki ilgili sayfalardan takip edilerek başvuru süreci başlatılır. Şirketlere mevzuata hakim bir kişiyi yetkili kılarlar, bu kişinin elektronik imza yetkisine sahip olması gerekir.

Yetkilendirilen kişi tarafından,EKAP kayıt için gerekli evraklartamamlanır ve işlemler başlatılır. Evrakların incelenme süreci bittikten sonra ilgili kişinin e-posta adresine onay gönderilir. E-posta adresine gönderilen onay şifresi ile yetkili kişi sistem üzerinden işlem yapmaya başlayabilir. Sorumlu kişi mevcut şifresiyle gerekli tüm işlemleri yapabilir.

İhale şartnameleri sistem üzerinden temin edilerek, kamu ihale kurumu tarafından açılan ihalelere sorumlu tayin edilen kişi gerekli başvuruları yapıp, ihale sürecini takip edebilir. EKAP ihale kayıt platformundan, EKAP kayıt için gerekli evraklarnelerdir öğrenerekgüvenli ve rahat bir şekilde ihale sistemine dahil alabilrisiniz.

Yorum Yaz

− 5 = 1