Ek hesap nedir nasıl açılır?

Ek hesap nedir nasıl açılır, acil nakit ihtiyaçlarında bankanız tarafından size sunulan artı bakiye olarak tanımlanabilir. Bankada bulunan maaş hesabınıza ek olarak sunulan bu hizmet genellikle müşterilerine tanımlanmış olan bir hizmet olmaktadır. Ek hesap konusunda kredi kartı da ek kredi kartı olarak hizmet vermektedir. Ancak kredili nakit avans anlamı da taşıyan bu hizmet sizin için oldukça değerli bir satış noktası oluşturacaktır.

Ek hesap nedir nasıl açılır, genellikle kredi notu iyi olan kişiler için bu hesapların açılması söz konusu olmaktadır. Bankanın hiçbir ürününden yararlanamayan kişilerin çoğunlukla kredi notu düşük olmaktadır. Bu nedenle kredi notuna dikkat etmek ve belirli standartları uygulamak adına size her anlamda ek hesap açımı sağlanacaktır.

Ek hesap nedir nasıl açılır, otomatik olarak maaş hesabınıza ek olarak açılmasına izin vereceğiniz bir sistem olacaktır. Aynı kredili ödeme seçenekleri gibi her kullanılan bu alan için faiz ödeme durumunuz söz konusu olacaktır. Hesabınızda bulunan ürünün tanımlanması konusunda ise faizi ödeme durumunuz söz konusu olacaktır.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*