EFT Ücreti Almayan Bankalar

Bankacılık sektörü ülkemizde oldukça hızlı bir sektördür. Bir çok bankanın farklı kampanyalar yaparak müşterilerini ellerinde tutmayı yada yeni müşterileri kazanmayı hedeflerler. EFT ücretleri almayan bankalar bu artıları ile kullanıcıları tarafından oldukça kabul görmektedirler. İşlem ücretinin olmaması ile çok fazla EFT işlemi yapan kişi ve kuruluşlar daha fazla tercih ediyorlar.

EFT ücreti almayan bankalar genellikle bunu belirli bir süreliğine ve belirli bankacılık işlemlerinin yapılması kaydına bağlayarak müşterilerinin bankalarına bağlanmasını garanti altına almaktadırlar. Zaman zaman uygulanan bu kampanyalar, otomatik ödeme, kredi kartı kullanımı veya mudinin belirli bir süre bankada işlem yapması zorunluluğuna dayandırılır.

Genellikle tanıtım, periyodik kampanyalar yada hoşgeldiniz hizmetleri gibi bankaların müşterileri kendilerine çekme faaliyetleri arasında EFT ücreti almayan bankalar da yerlerini alırlar. Bu şekilde daha fazla mudi sahibi olarak gelir elde etmek burada kesin amaçtır. Türkiye ve dünyadn bankacılık sektörünün gelişmesi ile rekabet ortamı iyice artmış ve buna bağlı olarak müşteriler farklı avantajlar ile bankaların portföyleri içine alınma çabasına girilmiştir. Bu yüzden aldığınız indirimlerin nelere dayandırıldığını detaylı öğrenin.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*