Dosya masrafsız kredi veren bankalar

Dosya masrafsız kredi veren bankalar, son yasa ile değişiklik göstermiştir. Birçok banka geriye dönük olarak dosya masraflarını ödemek durumunda kalmıştır. Açılan davaların kazanılması nedeniyle emsal gösterilerek, birçok kişi aynı şekilde bu ödemeleri istemiştir. Bu nedenle bankalar genellikle dosya masrafı talebinde bulunmamaktadır. Çoğu bankadan kredi alırken size sorulan soru dosya masraflı ve masrafsız olarak sunulan kredi ödemeleri olacaktır.

Dosya masrafsız kredi veren bankalar, HSBC, Finansbank, Ziraat Bankası, Yapı Kredi Bankası gibi birçok banka bu anlamda hizmet vermektedir. Sizin için önemli olan en temel ayrıntı ise bu bankaların verecekleri bu hizmet karşılığında yenilikleri anlamında hizmet sunmalarıdır. Dosya masrafı olmadan hizmet veren bankalar bunu içerik olarak yeniden almaktadır.

Dosya masrafsız kredi veren bankalar, ihtiyaç kredilerinde söz konusu olmaktadır. Taşıt kredisi dâhilinde de bu hizmeti almanız mümkün olurken, genellikle ihtiyaç kredisinde alınması söz konusu olmaktadır. Araç kredilerinde ve konut kredilerinde bunları almak ise oldukça zor olmaktadır. Dosya masrafı olmadan alınan kredilerde faiz oranlarında değişmeler de olmaktadır.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*