Denizbank kurtaran hesap başvurusu

Kurtaran hesabın amacı, acil nakite ihtiyacınız olduğu her anda sizin yanınızda olabilmek. 7 gün 24 saat boyunca sizlere hizmet veren bu hesap taksitli kullanıldığı takdirde ücretin geri ödemesini 12 aya kadar vadeli olarak ödeyebileceğiniz, böyle bir kolaylığı olan bir kredili mevduat hesabıdır. Denizbank kurtaran hesap başvurusu diler iseniz Denizbank şubelerinden herhangi birinde yapabilirsiniz.

Denizbank kurtaran hesap başvurusu aynı zamanda da cep telefonlarınız aracılığı ile yapmanızda mümkün. Hemen Kurtaran yazarak, ardından boşluk bırakarak, T.C kimlik numaranızı da mesajın sonuna ekleyip 3280’e gönderir iseniz sizinde DenizBank kurtaran hesabı başvurunuz oluşturulur. Başvuru cevabı ise ortalama 5 dakika içerisinde cep telefonunuzda olacaktır.

Eğer ki, başvurunuz olumlu yönde ise size özel olarak tanımlanan kurtaran hesap limitiniz, kısa mesaj olarak cep telefonlarınızdan size bildirilecektir. Denizbank kurtaran hesap başvurusu için bundan sonra yapmanız gereken tek şey ise; Denizbank şubelerinden herhangi birine giderek yerleşim belgeniz, resmi faturanız ve nüfus cüzdanınızı götürerek işlemleri yapmanız. Ve böylelikle kurtaran hesabınız oluşturulur.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*