Denizbank Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır?

Kullandığınız kredi kartınızı kapatmanız için gerekli bir ön koşul vardır, kartınıza ait hiçbir borcun kalmamış olması. Tek bir lira kalsa bile bankalar kredi kartınızı iptal etmezler. Öncelikle bunu yapın sonra da Denizbank kredi kartı iptali nasıl yapılır sorusuna cevap arayın.

Aslında diğer bankaların kartlarının iptali ile aynı prosedürün uygulandığı bir işlemdir Denizbank kredi kartı iptali nasıl yapılır sorusunun yanıtı. Telefon ile bankaya ait 444 0 800 numaralı telefonu arayın, karşınıza çıkacak olan müşteri temsilcisine kredi kartınızı artık kullanmayacağınızı ve iptal ettirmek istediğinizi söyleyin.

Bunun yanı sıra yakınınızda bulunan Denizbank şubelerine giderek kredi kartı bilgilerinizi de yazdığınız bir dilekçe verin ve kart iptali işlemlerine başlanmasını sağlayın. Denizbank kredi kartı iptali nasıl yapılır sizi zorlamayacak işlemlerle diye cevaplanabilir. Banka yetkilileri kredi kartınızı iptal etmeyin deseler de siz kararlılığınızı sürdürün ve kartın kapatıldığından emin olana dek işin ucunu bırakmayın. Son kez birkaç gün sonra teyit için bankayı yine aramanızı önermekteyiz.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*