Denizbank EFT saatleri

Denizbank EFT saatleri diğer bankalarında EFT saatlerinden daha farklı değildir. Sizlerinde denizbankta parası var ve diğer bir bankaya transfer etmek istiyorsanız şayet bankanın EFT yaptırdığı saatlere çok dikkat etmek zorundasınız. Denizbankta diğer bankalar gibi Merkez Bankası ile çalıştığı için Merkez bankasının kapalı olduğu saatlerde EFT kabul etmiyor ve sizlerde bunu bilmiyorsanız zorda kalabiliyorsunuz.

Denizbank EFT saatleri ise saat 8.30’dan akşam 17:00’ye kadardır. Sizler bu saatler arasında yaptığınız her para transfer işleminiz beş dakika içerisinde karşı bankaya hesabınız geçer iken bu saatler dışında yaptığınız para akışınız ertesi gün EFT saatinde hesaba geçecektir. Sizlerde bu konuda mağdur olmak istemiyorsanız saatlere çok dikkat edin.

Denizbank EFT saatleri arasında bazen hesaba para geçmez ise hemen bankanızı arayarak işlemlerde ne gibi bir sorun olduğunu öğrenebilirisiniz. Denizbankta diğer bankalar gibi sizlere daha çok hizmet edebilmek için ve bankanın müşteri trafiğini biraz azaltmak için internet bankacılığı üzerinden de EFT yapmanızı kolaylaştırmıştır. İsterseniz EFT’nizi sanal banka üzerinde de rahatlıkla yapabilirisiniz.

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz

+ 72 = 76