Cep telefonu taksit yasağına kredili çözüm

Cep telefonlarını kredi kardı ile alma yasağının üstünden bir yıla yakın bir zaman geçti. Küçük esnaf bu yasağın yüzünden zor anla yaşar iken büyük teknoloji mağazaları cep telefonu taksit yasağına kredili çözüm yolların buldular bile. Artık bankaların şubelerini sıklıkla teknoloji marketlerde görmeye başladık.

Sizler teknoloji maketlerden kredi kartınız ile aldığınız cep telefonun aldığınızı belgeleyen faturanızı hemen maketin içerisinde olan anlaşmalı banka şubesine götürüyorsunuz ve cep telefonu taksit yasağına kredili çözüm yolu da böylece sizlere açılmış ve sizlerde cep telefonunuzu almış oluyorsunuz. Yalnız burada bir sorun var ki sakın bu sorunu göz ardı etmeyin. Banka sizlere bu krediyi verir iken sizlerden de faiz oluyor ve bu cep telefonu sizlere daha farklı bir fiyata geliyor.

Cep telefonu taksit yasağına kredili çözüm yoları arar iken cep telefonunuzu daha da pahalıya almayın. Her teknoloji marketi farklı bankalar ile anlaştığı için her bankanın kredi faiz oranı daha faklıdır.Sizler kredili cep telefonu almak isterken bu bilgiyi de bilmenizi istedik.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*