Burgan Bank Konut Kredisi Başvurusu

Ülkemizde 2012 Aralık ayından beri hizmet veren Burgan Bank, Eurobank ve Tekfen’in hisselerini alarak Türkiye’de bankacılık sektörüne adım atmıştır. 1989 kuruluşu olan banka Türkiyede aldığı bankaların şubeleri üzerinden işlem yapıyor. Burgan bank konut kredisi başvurusu özellikle son zamanlarda gündemde olan bir konu. Bankanın avantajlı kredi ve konut kredisi işlemlerinden yararlanabilmek adına araştırmaları devam ediyor.

Özellikle Burgan Bank konut kredisi başvurusu yapmak için şubelerine gitmenize gerek yok. İnternet üzerinden başvuru formunu eksiz olarak doldurmanız durumunda banka hemen işlemlere başlıyor ve size ulaşarak teyit alıp kredi kullanabilir onayınız verilirse en yakın şubeye sizi yönlendiriyor. Bu şekilde uygun şartlar ile konut kredinizi sizde kullanabiliyorsunuz.

Piyasada Burgan Bank konut kredisi başvurusu yapamadığını söyleyen bir çok insan olmasına karşın, aslında işlemlerin çok kolay olduğunu anlatmış olduk. Üstelik yaygın bir banka olmamasına rağmen kredi oranlarınında oldukça düşük olmasından dolayı gerçekten avantajlı bir bankadır Burgan Bank. Bu yüzden sizlerde tüketici yada konut kredisine ihtiyaç duyuyorsanız faiz oranlarını araştırmanızda fayda var.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*