Borç Kapatma Kredisi

İnsanlar bazen kredi kartı veya diğer bankalara olan borçlarından bunalırlar ve ödeme zorluğu içine düşebilirler. Birkaç bankaya olan borç yükünden kurtulmak ve biraz rahat nefes alabilmek için de borç transferi denilen yani borç kapatmak için kredi almayı tercih ederler. Borç kapatma kredisi demek, başka bir bankadan kredi çekerek bütün borçları kapatmak ve yalnızca bir bankaya borçlanmak demektir.

Siz bu amaç için bankaya gittiğiniz zaman, müracaat ettiğiniz banka sizin bütün banka ve kredi kartı borçlarınıza bakar ve onları kapatır, bu borçlanmayı da yeniden yapılandırarak size uzun vadede ve az faiz oranı ile yapar. Borç kapatma kredisi son yıllarda en çok talep edilen kredilerden biridir.

Burada asıl önemli olan sizin birkaç bankaya değil, yalnızca tek bir bankaya karşı borç yükümlülüğünüzün olmasıdır. Aklınız karışmayacak ve nereye ne kadar ödeme yapacağım diye düşünmeyeceksiniz. Borç kapatma kredisi için çok fazla faiz ödemenize de gerek kalmayacaktır, yasal faiz oranları içinde yeni kredinizi ödeme şansınız olacaktır.

Maybe You Like Them Too

Yorumlar

  1. durdane guney 4 Mayıs 2018

Yorum Yaz

12 − = 2