Bedelli askerlik kredisi veren tüm bankalar

Bedelli askerlik kredisi veren tüm bankalar, askerliğin bedelli olduğunu açıklanması üzerine hemen, hemen tüm bankalar artık bir bedeli askerlik kredisi adı altında askere gidecek olanlara kredi kullanma imkânı sunmuşlardır. Her banka kendi kredi sistemini ve yüzdesini açıklayarak bedelli askerlik kredisi altında vermeye başladığı bu kredi için bizlerde hangi banka olduğunu bilmenizi için sizlere yazmaya başladık.

Bedelli askerlik kredisi veren tüm bankalar sırası ile Denizbank, İNG bank, TEB, Ziraat bankası, Halkbank, Garanti bankası, İşbankası, YapıKredi bankası. Yalnız bu bankalardan kredi çekmeden önce tüm bankaları dolaşarak kredi faiz oranlarını kesin öğrenmekte fayda var. Çünkü hepsi kendi bankalarına göre kredi faizi uygulamaktadırlar. Sizlerde bu bankalar arasından en düşük faiz veren bankayı ziyaret ederek kredinizi o bankadan çekmeniz de fayda var.

Bedelli askerlik kredisi veren tüm bankalar kampanya kapsamında bedelli askerlik yapacak olan vatandaşlara 36 ay vade ile 18,000 TL’ yi kullandırıyor. Ama yine söylediğimiz gibi bankaların hepsini dolaşın ve kredinizi öyle çekin.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*