Bedavaya Sac Ekim Yapan Hastaneler

Son yıllarda ülkemizde yapılan saç ekim tedavileri çok başarı yapılmaktadır. Sizde dökülen saçlarınızı eski haline getirmek için bu tedaviden faydalanabilirsiniz. Yanlız saç ekim fiyatlarının çok yüksek olması dar gelirli kişilerin bu hayalini gerçekleştirememesine sebeb olmaktadır. Bu sebebten dolayı özel hastanelerin hem tanıtım amaçlı bazı hastalara ücretsiz bu saç ekim işlemini gerçekleştirmektedir. Sizlerde de saç veya sakal dökülmesi sorununuz varsa eğer hiçbir ücret ödemeden bu imkandan faydalanabilirsiniz. Devlet hastanelerimizde özel hizmeti kapsadığı için bu hizmeti vatandaşlara sunamamaktadır.

Bu saç ektirme işlemini gerçekleştirmek için özel hastanelerin kampanyalarını takip etmelisiniz. Bunun için yapmanız gereken televizyon proglamlarının sağlıkla ilgili sabah programlarını takip etmelisiniz. Çünkü bu sağlık proglamlarında birçok sağlık sorunu olan kilo, cilt.saç gibi sağlık sorunlarından dolayı sponsor olduklarını biliyoruz. Bunun dışında daha yeni açılan saç ekim merkezleri ilk açılışlarında kampanyalar düzenliyorlar.

Belirli sayıda kişilere bedava saç ekim hizmeti sunuyorlar. Özellikle İstanbul ve Ankarada bulunan hastaneler bu kampanyalarını internet aracılığı ile duyurmaktalar. Bunun için tek yapmanız gereken saç ekimi yapan merkezlerin internet sitelerini takip edebilirsiniz. Bu saç ekim tedavisini gerçekleştirmek için yaşınız 18 den büyük olması ve herhangi bir kronik hastalığı bulunmaması şarttır.

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz

41 + = 42