İş bankası öğrenci eğitim kredisi

İş Bankası ihtiyaç kredi ürünleri arasında bulunan öğrenci eğitim kredisi ile  ilk ve orta dereceli özel okullardan yurtiçi ve yurtdışı yüksek öğrenim gören tüm öğrencilerin eğitim ihtiyaçları karşılanabilmektedir.

Çocuğunuzun eğitim masraflarının tamamını karşılamak için İş Bankası öğrenci eğitim kredisiyle yapabilirsiniz. Çünkü eğitim masraflarının tamamını tek kalemde ödemek aile ekonomisine büyük olmaktadır. İş Bankası öğrenci eğitim kredisi ile öğrencilerin özel okul, üniversite gibi eğitim giderlerinin finansmanında kullanabilirsiniz.

İş bankası öğrenci eğitim kredisini almak için yapmanız gereken eğitim kredisinde ister öğrenci kayıt belgesi ve/veya okul ücretini gösterir belge karşılığı kredi tutarını okul hesabına aktarabilirsiniz ya da fatura karşılığı krediyi nakden alabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek adına İş Bankası şubelerine giderek detaylı bir şekilde öğrenci eğitim kredisi hakkında bilgi alabilirsiniz.

İş bankası öğrenci eğitim kredisinde  her velinin yararlanacağı kampanyada faiz oranlarının, velileri zorlamayacak ölçüde düşük tutulmasına özen gösterildi. Eğitim bedellerine ilişkin olmak kaydıyla nakde ihtiyaç duyan her öğrenci velisi İş Bankası öğrenci eğitim kredisinden faydalanabiliyor. İş Bankası’nın Öğrenci Eğitim Kredisi , öğrenci kayıt belgesi ve / veya okul ücretini gösteren bir belgeyle başvuru yapan, eğitim bedelini ödediğini gösteren bir faturayı ibraz eden her öğrenci velisine bu imkanı sunmaktadır. Öğrenci velisinin ücretli çalışan, serbest meslek sahibi veya emekli olup olmadığı fark etmiyor; yukarıdaki belgeyi ibraz eden her öğrenci velisi İş Bankası’ndan Öğrenci Eğitim Kredisi kullanabiliyor. İlk, orta veya yüksek öğretimde çocuğunu yurt dışında okutmakta olan İş Bankası müşterileri, aylık % 1.02 faiz oranı ve 100 TL kredi tahsis ücretiyle 12 aya varan vadelerle 50.000 TL’ye kadar  Öğrenci Eğitim Kredisi kullandırmaktadır. Eğitim kurumu ile İş Bankası arasında bir anlaşma olması şartı da aranmamaktadır.

is_bankasi

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*