Bank Asya swift kodu

Bank Asya swift kodu, gerçek anlamda birçok kişiye hizmet etmektedir. Sanal bir kullanım olan bu kodun, bankalar arasında olan transfer işlemleri içinde önemli bir yeri olmaktadır. Döviz işlemlerinde de önemli olan bu kod için Avrupa genelinde bir kullanım sağlanmaktadır. 8 ile 11 arasında değişen hanelere sahip olan bu kod tamamen bankaları ilgilendiren bir konu olmaktadır.

Bank Asya Swift kodu için banka tanımlama kodu olarak da söylenen bir tabir bulunmaktadır. Bu kod için kullanım alanları EFT ve diğer bankalar arası transfer ürünleri içinde kullanılmaktadır. Bankanın özellikle isteyeceği IBAN numarası sonrasında sağlanacak olan EFT ücretleri için belirli kodlar mevcut bulunmaktadır. Aynı anlama gelen bir diğer kod türü ise BIC olmaktadır.

Bank Asya Swift kodu ASYATRIS bir koddur. Bu kodun bulunduğu her alanda bankalar arasında işlem yapma olanağına sahip olunacaktır. Bu kod bir fon transferi sağladığı için olağan bir kod olma niteliğindedir. Bu ürünlerin işlem saatler ise 2 iş günü içinde geçiş olacaktır.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*