Bank Asya Eft Ücretleri

Bankacılık sektöründe katılımcı bankaların arasında lider konumunda olan Bank Asya müşterilerinin  finansal tüm işlemlerinin başarıyla yerine getirmektedir.  Bank Asya müşterileri kendi hesapları üzerinden farklı bir banka hesabına yapacağı para transferleri için eft işlemini gerçekleştirmektedir.

Bu  eft işleme karşılık olarak Bank Asya EFT ücretlerini müşterilerinden almaktadır. Ayrıca  Bank Asya müşterileri Eft işlemlerini  banka şubelerini, internet bankacılığını, telefon bankacılığını ve banka ATM’lerinden de yapabilmektedirler. Bank Asya şubelerinden yapacağınız Eft işlemlerinden banka 30 TL ile 250 TL arasında bir masraf talep etmektedir. Toplu olarak yapılan para transferlerinde ise 50 TL ile 500 TL arasında bir ücretlendirme yapmaktadır. Bank Asya Eft ücretleri’nin bir diğer şekli olan  0850 222 4 888 numaralı telefon bankacılığı üzerinden müşterilerine 3 TL gibi bir masraf ödenmektedir.

Eft işlemi  yapılan bir diğer kanal ise www.bankasya.com.tr internet platformu üzerinden yapılan internet bankacılığında ise sadece 2 TL gibi bir ücretlendirme söz konusu oluyor. Bank Asya eft işleminini Bank Asya ATM’lerinden de gerçekleştirebiliyorsunuz. ATM Eft işleminiz için 4 tl gibi bir msaraf almaktadır.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*