Bank Asya EFT ücretleri

Hızlı üyelik, bireysel bankacılık, kobi bankacılığı , ticari ve kurumsal bankacılık alanlarına sahip Bank Asya’nın yenilenmiş internet sitesi müşterilerine detaylı bilgiler sunuyor.Hesap açma kapama işlemleri , havale işlemleri, Bank Asya EFT ücretlerinin ne kadar olduğu gibi konularda ki bilgilerin hepsi site içerisinde mevcut.

Elektronik Fon Transferi işlemini yapan bankalardan biri de Bank ASYA’dır.Bank ASYA’nın Elektronik Fon Transferleri yaptığı saatleri şubelerinde çalışma başlama saatinden, akşam saat 17:25′ e kadardır. Bank Asya EFT ücretleri işlemin hangi kanala bağlı olarak değişebileceği gibi işlemin türüne görede değişim göstermektedir.

Elektronik Fon Transferi için Bank ASYA’yı kullanan müşterilerin tabi tutulduğu komisyon ücretleri işlemin hangi yol ile yapıldığına göre değişmektedir. Bank Asya EFT ücretleri Şubelerden yapılacak olursa EFT işlemleri 30 TL ile 250 TL arasında değişmektedir. Toplu olan para transferlerinde ise bu ücret 50 TL ile 250 TL arasındadır. İnternet üzerinden online yapılan EFT işlemlerinde ise Bank ASYA’nın ücretlendirmesi 2 TL dir. Aynı zamanda telefon bankacılığı üzerinden yapılan transferlerde ise 3 TL dir.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*