Bank Asya EFT saatleri

EFT yapmak için belirli bir saat aralığı bulunmaktadır. bu aralık içinde insanların mutlaka gönderim işlemlerini tamamlaması gereklidir. bir hesapta internet üzerinden anında gönderim işlemini sağlamak için gerekli olan bilgi ise genellikle EFT işlemleri üzerinden olmaktadır. Bank Asya EFT saatleri ise genellikle mesai saatleri içinde olmaktadır. merkez bankası üzerinden gerçekleşen bu işlem için belirli zaman dilimlerinde ücretlerde alınmaktadır.

Bank Asya EFT saatleri ilk olarak sabah 9 ile 12 arasında daha sonra ise 13. 30 ile akşam 16.30 arasında gerçekleşmektedir. Anında hesapta olması içinse mutlaka gönderilen paranın 16.45 saat diliminde ATM üzerinde bulunması gerekecektir. İnsanların bu saatler içinde banka üzerinde olması ise yerinde olacaktır. Aynı zamanda telefon bankacılığını kullanmak isteyenlerin ise 16.00 ya kadar bu işlemi tamamlaması gereklidir.

Bank Asya EFT saatleri, telefon için saatler 16.00 iken internet için 16.45 saat dilimi de bireysel kullanıcılar için geçerli olmaktadır. ATM ve mobil bankacılık için 16.45 saat olarak belirlenmiştir. Bu saatlerden sonra yapılan göndermeler ise bir sonraki işlem gününe kalacaktır.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*