Andolubank EFT saatleri

Anadolubank müşterilerine kolay kredi veren bankalardan birisidir. Bu banka genellikle tarımsal faaliyetler ve işletme faaliyetleri yapan kişilere hizmet etmektedir. Bireysel ürünlerinin de bulunduğu banka kullanım olanakları bakımında farklılık göstermektedir. Özellikle bankanın kendi nezdinde tercih ettiği ürünlerin sunumunu dilediği şekillerde sağlayabilmektedir. Andolubank EFT saatleri ise bu ürünlerin aktarımı için önem arz etmektedir.

Anadolubank EFT saatleri gerçek bir işlem için kesin olarak sabah saat 8 de başlamaktadır. Ancak gün sonunda ise 17.00’ da tüm işlemler sona erecektir. Bankanın bu aralık dışında herhangi bir EFT işlemi olmayacaktır. Bunun neden ise tüm bankaların sistemlerinin hafta sonu ve 5 den sonra kapalı olmasından kaynaklanmaktadır.

Anadolubank EFT saatleri, 8 ile 17 arasında olduğu için birçok kişinin uğraması gereken bir yer olacaktır. Ücret konusunda da oldukça düşük bir ücret politikasının olması müşterilerin daha fazla bu bankayı tercih etmesini sağlamaktadır. Bunların yanı sıra yapacak olduğunuz tüm EFT işlemlerini hafta içinde son gün yapmışsanız bunun aktarımı ancak bir sonraki pazartesiye kalacaktır.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*