Albaraka Türk kredi kartı limit arttırma

Kredi kartı kullanımının her geçen gün arttığı ülkemizde kredi kartı limitleri zaman zaman yetmeyebiliyor. İnsanoğlu ihtiyaçları gün geçtikçe arttığı için bir süre sonra kredi kartı limitiniz yetmemeye başlıyor. Albaraka Türk kredi kartı limit arttırma sayesinde limitini arttırmak istediğiniz kredi kartınızın limitini genişletebilmeniz mümkün. Eğer Albaraka Türk kredi kartına sahip iseniz ve bu kredi kartınızın limiti size yetmiyor ise Albaraka Türk kredi kartı limit arttırma sayesinde kredi kartınızın limitini arttırın.

Bunun için öncelikle bankanıza başvuru yapmanız gerekecektir. Ve başvurduğunuz banka sizin bu talebiniz doğrultusunda inceleme yapacaktır. Albaraka Türk kredi kartı limit arttırma için bankanız sizin önceki kredi kartı ödemelerinizi inceleyecektir. Eğer bunlarda bir sorun yok ise gelirinize yönelik yeni bir kredi kartı limitiniz oluşturulacaktır.

Albaraka Türk kredi kartı limit artırımı için Albaraka Türk şubelerine uğrayabilirsiniz. Albaraka Türk şubesinde müşteri temsilcilerinden yani yetkili biri ile görüşüp talebiniz doğrultusunda işlemlere başlayabilirsiniz. Banka tarafında yapılacak olan işlemler ve incelemeler en fazla 3 iş günü sürmektedir.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*