Albaraka Türk EFT Ücretleri

Hepimiz bankaların aldıkları hesap işletim ücreti, kredi kartı, işlem masrafı ve EFT ücreti gibi paralardan şikayet ederiz. Ancak bankadan bankaya alınan bu hizmet ücretlerinin farklılık gösterdiğinin altını çizmek istiyoruz. Mesela Albaraka Türk EFT ücretleri ile diğer bankaların EFT ücretleri farklılık gösterir. Hatta bazı bankalar bazı müşterilerinden EFT masrafı bile almamaktadırlar.

Albaraka Türk EFT ücretleri gibi diğer bankalarında EFT ücretleri oldukça yüksektir. Hesabı şubeden altığınız taktirde 25 TL ile 500 TL arasında bir transfer ücreti sizden talep edilecektir. Bu tutar aktarılacak paranın ne kadar olduğuna bakılarak belirlenir. Ancak bu işlemleri daha uygun fiyata telefon bankacılığından da yapabilirsiniz.

İnternet bankacılığında ise Albaraka Türk EFT ücretleri vergiler hariç 1 TL civarındadır. O yüzden bakacılık işlemlerinizi şubelerden yapmak yerine işlemlerin daha kolay olduğu internet bankacılığı yada mobil bankacılık hizmetlerini kullanarak yapmanız sizin için daha iyi olacaktır. Bu şekilde daha fazla ücret ödemeden EFT, havale ve fatura ödeme gibi şubelerin ücret aldıkları hizmetlere para ödemek zorunda kalmazsınız.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*