Aktif bank telefon bankacılığı müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Aktif bank müşterileri sizlerde bazı işlemlerinizi bankaya gitmek yerine sadece telefon ile arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Aktif bank telefon bankacılığı müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarasını 0850 724 30 50 aramanız yeterlidir. Bu yol özellikle engelli vatandaşlarımız için, yoğun finans sektörü çalışanları için ve vatandaşlarımız için en etkili güvenilir bir yoldur.

Aktif bank telefon bankacılığı müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarasını ayarak gerçekleştire bileceğiniz işlemler şu şekildedir. Ödemeler, havale, eft, kredi kartı başvurusu, nakit işlemleri, şifre işlemleri, kayıp ve çalıntı ihbarı ve borç sorgulama gibi işlemleri zorlanmadan yapabilirsiniz. Saatlerce sürecek bu işleri arayarak müşteri temsilcisiyle sadece dakikalar içerisinde gerçekleştirmek mümkün.
Aktif bank telefon bankacılığı müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarasını aradığınız zaman müşteri temsilcisi sizlerden kart bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi isteyecektir. Ancak bu yolla kimliğinizi doğrulama işlemi gerçekleştire bilir ve işlem takibinizi yapabilir. En önemlisi ise yaptığınız görüşmeler kayıt altına alınmakta yanlış bir işlem sırasında bu kayıtlar delil olarak sayılacaktır.

Aktif Bank Çalışma Saatleri 2015 | Açılış Kapanış Saatleri

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*


+ 75 = 82